KONKURS PLASTYCZNY
" Bądźmy zdrowi, wiemy więc działamy "

W ramach realizacji projektu ,, Bądźmy zdrowi – wiemy, więc działamy” na przełomie listopada i grudnia odbył się konkurs plastyczny na plakat pod hasłem ,, Bądźmy zdrowi”. W etapie szkolnym brali udział uczniowie klas I-III. Jury w składzie: mgr Anna Mielcarska, mgr Jolanta Prusinowska oraz p.dyrektor mgr Barbara Jesiołowska wydało następujący werdykt:

I miejsce – uczennica kl. IIIa Sylwia Kubsik,
wyróżnienia:
Eliza Kuśmirek – uczennica kl. IIIa,
Wiktoria Wróbel - uczennica kl. II,
Wiktoria Przybyła - uczennica kl. II,

Wyróżnione prace zostały umieszczone na gazetce szkolnej, a praca laureatki wysłana do etapu rejonowego konkursu. Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w Wyszynie ufundowało wyróżnionym osobom nagrody w postaci dysków wymiennych typu pendrive. Wszyscy uczestnicy otrzymali również plusy z aktywności z biologii.
Dużą niespodzianką okazał się fakt, że praca Sylwii spodobała się również w powiecie! Tam zajęła I miejsce i dotarła do etapu wojewódzkiego, gdzie została uhonorowana II miejscem! W dn. 2 grudnia w Miejskim Domu Kultury w Turku odbyła się uroczysta inauguracja oraz wręczenie nagród. Sylwia odebrała mnóstwo atrakcyjnych nagród. Udzielała również wywiadu do regionalnej telewizji.

Serdecznie gratulujemy Sylwii talentu plastycznego oraz wiedzy biologicznej! Pozostałych uczniów zachęcamy do udziału w konkursach. Jest to ciekawa forma pogłębiania wiedzy, promocji swoich talentów oraz promocji szkoły.

Opracowanie: mgr Jolanta Prusinowska