Marzycielska Poczta

Ogólnopolska akcja pisania kartek i listów do dzieci ciężko chorych w tym roku pojawiła się w naszej szkole.

Uczniowie naszej szkoły na zajęciach pozalekcyjnych z ogromnym zaangażowaniem przygotowali kartki świąteczne, które następnie zapełnili serdecznymi życzeniami.

Udało nam się przygotować 20 kartek, które zostały wysłane do dwanaściorga dzieci z Marzycielskiej Poczty. Historie wszystkich nas bardzo wzruszyły, dlatego na pewno powtórzymy taką akcję w naszej szkole. Poprzez takie działanie dzieci uczą się pomagać, jednocześnie uwrażliwiając na trudną sytuację rówieśników.

Mamy nadzieję, że nasze kartki wywołają wiele uśmiechu na twarzach obdarowanych i dodadzą siły w walce z chorobą.

Marzycielska Poczta ma właśnie za zadanie pomóc przezwyciężyć dzieciom trudne chwile, aby mimo choroby nie traciły dobrego humoru i wiedziały, że nie są same, gdyż między innymi uczniowie naszej szkoły myślami są razem z nimi.

Opracowanie: mgr Lilla Darul