Wiosna, ach to ty!

Nie od dziś wiadomo, że wiosna to najpiękniejsza pora roku, dlatego warto świętować jej nadejście.
W naszej szkole z tej właśnie okazji samorząd uczniowski wspólnie z nauczycielami przygotował turniej międzyklasowy. Zmagania poszczególnych klas rozpoczęła olimpiada wiedzy o zdrowiu przygotowana przez panią Jolantę Prusinowską, a chwilę później wybrani uczniowie zaprezentowali wiosenne przebrania.
W tym roku wśród strojów królowały warzywa i owoce. Następne w kolejności były konkurencje sportowe, między innymi wyścigi „taczek”, biegi w workach, skoki przez skakankę, przeciąganie liny. Na zakończenie dziewczyny wykonały makijaż wiosenny z zawiązanymi oczyma.

Turniej międzyklasowy wygrała klasa trzecia, zdobywając największą liczbę punktów. Miejsce drugie zajęła klasa druga, klasie pierwszej przypadło miejsce trzecie.

Nasi gimnazjaliści wykazali się dużym zaangażowaniem, wolą walki, pomysłowości i wiedzą o zdrowym trybie życia, dlatego uznanie i gratulacje należą się wszystkim uczniom, nie tylko zwycięzcom.