LEPSZA SZKOŁA

Już po raz kolejny uczniowie klasy pierwszej i drugiej przystąpili do ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Lepsza Szkoła” realizowanego przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe.

Program składa się z trzech Sesji z plusem badający kompetencje matematyczne uczniów w szkole podstawowej, gimnazjum, liceum i technikum.

Uczniowie klasy pierwszej i drugiej wspólnie z dziesiątkami tysięcy uczniów w całej Polsce rozwiązywali standaryzowane testy „na wejście”.

Po każdym teście można porównać wyniki poszczególnych uczniów i całej klasy z wynikami szkoły, województwa i całej Polski.

Nasi uczniowie po pierwszym teście wypadli dobrze, uzyskali wyniki wyższe od średniego wyniku w Polsce i w województwie.

Za każdym razem można sprawdzić, czy wyniki ucznia są słabe, przeciętne, czy też wysoko ponad średnią i które z typów zadań sprawiają mu najwięcej trudności.

Do programu „Lepsza Szkoła” przystąpiła p. Darul Lilla