Malujemy na szkle

„Zmęczona dni szarością kolorów szukam życia”

25 marca w naszej szkole odbyły się już drugie warsztaty malarskie w ramach innowacji „Ze sztuką za pan brat”, prowadzone przez panią Agnieszkę Lipską, regionalną malarkę, artystkę grafika, poetką. Tym razem ich uczestnicy mieli okazję poznać tajniki sztuki malowania na szkle. Dzięki merytorycznym wskazówkom pani Agnieszki Lipskiej powstawały przepiękne kolorowe kompozycje inspirowane wiosną i wyobraźnią. Warsztaty miały charakter otwarty, dlatego wśród uczestników byli nie tylko uczniowie naszego gimnazjum, ale także rodzice i absolwenci.

Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce Lipskiej za ponowne przyjęcie zaproszenia i „pomalowanie” naszej szarej marcowej rzeczywistości kolorami tęczy.

Pani Agnieszka Lipska przybyła do naszego gimnazjum na zaproszenie pani dyrektor – Agnieszki Nowak.