ŚWIĘTO " 10 MUZY "

W nocy z 12 na 13 grudnia 2014 roku w naszym gimnazjum odbył się całonocny seans filmowy skierowany do miłośników kina i filmów.

Noc filmowa to wydarzenie kulturalno-dydaktyczne zorganizowane w ramach innowacji programowo-organizacyjnych " Ze sztuką za pan brat " wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom uczniów, stwarzając możliwość rozwijania własnych zainteresowań i aktywnego udziału w życiu kulturalnym.
Głównym celem projektu jest stworzenie lepszych i atrakcyjniejszych warunków wychowania i rozwoju ucznia, poprzez motywowanie do rozwijania aktywności twórczej i rozwijania zainteresowań.
Działanie poprzez sztukę ma pomóc wyzwolić w uczestnikach zajęć ich ambicje i chęć współpracy, umożliwić poznanie różnych form aktywności artystycznej oraz zaspokoić potrzeby dobrej samooceny.

Organizatorem Nocy Filmowej było kółko fotograficzno-informatyczne „Migawka” oraz Samorząd Uczniowski Gimnazjum Społecznego w Wyszynie.

Opracowanie: mgr Dominik Rębas