xxx
"PSZCZÓŁKI" TRZECIE W REJONIE KONINSKIM

We wtorek 10 lutego 2015 roku w Gimnazjum nr. 2 Turku, po prawie trzymiesięcznych zmaganiach piłkarki ręczne naszego gimnazjum zajęły III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Konińskiego.
Jest to jednocześnie najwyższe miejsce jakie w dotychczasowej historii szkoły zajęli uczniowie reprezentujący nasze gimnazjum w grach zespołowych.

Historia tegorocznej rywalizacji rozpoczęła się w dniu 16.12.2014 od zwycięstwa w turnieju eliminacyjnym w Słodkowie, co dało dziewczynom awans do Finałów Mistrzostw Powiatu Turkowskiego rozgrywanych w Dobrej, na których "pszczółki" po ciężkich bojach wywalczyły WICEMISTRZOSTWO POWIATU TURECKIEGO w piłce ręcznej dziewcząt ulegając jedynie gimnazjalistkom z Przykony.

Ostatnim sprawdzianem okazały się Mistrzostwa Rejonu Konińskiego, na których dziewczynom przyszło rywalizować z mistrzyniami pięciu powiatów gimnazjalistkami z: PRZYKONY, ORCHOWA, KOŁA, KLECZEWA oraz KONINA.
Ostatecznie po całodniowej rywalizacji reprezentantki Gimnazjum Społecznego w Wyszynie wywalczyły:

III miejsce

ulegając jedynie w półfinale obrończyniom tytułu i tegorocznym zwyciężczyniom gimnazjalistkom z Przykony oraz piłkarkom Gimnazjum nr 6 z Konina.

GRATULUJEMY!!!

GALERIA

Opracowanie: mgr Dominik Rębas
Kontakt