Teatrzyk Szkolny „Agrafka” w Kunach

2 grudnia już po raz trzeci nasi uczniowie odwiedzili Szkołę Podstawową im. A. Delonga w Kunach i zaprezentowali przedstawienie zorganizowane z okazji Miesiąca Bibliotek Szkolnych połączone z konkursem czytelniczym.
Tym razem gimnazjaliści wcielili się w postacie znane z lektur szkolnych, m.in. w Anię z Zielonego Wzgórza, Pinokia, Kopciuszka i dziewczynkę z zapałkami, i wygłosili krótkie monologi. Zadaniem młodszych kolegów i koleżanek było odgadnięcie prezentującej się postaci. Na zwycięzców czekały słodkie upominki.
Rywalizacja przebiegała w miłej atmosferze, a nasi uczniowie zostali bardzo serdecznie przyjęci przez Panią Dyrektor, Panią Bibliotekarkę i uczniów szkoły podstawowej, za co wielce dziękujemy.

Zdjęcia dzięki życzliwości p. Anity Ćwiklińskiej