Gimnazjalistki czytają baśnie

8 czerwca trzy nasze uczennice z klasy drugiej – Agata Czajkowska, Wiktoria Golczyńska i Patrycja Kaszuba – przebrane za postacie z „Czerwonego Kapturka” odwiedziły miejscową szkołę podstawową, aby przeczytać przedszkolakom oraz uczniom młodszych klas ten znany i lubiany utwór z podziałem na role. Po lekturze odbyła się krótka pogadanka na temat postępowania postaci oraz morału baśni. Na zakończenie maluchy otrzymały w nagrodę ilustracje do kolorowania.

Baśniowe postaci bardzo spodobały się przedszkolakom, szczególnie wilk, dlatego też chętnie pozowały do wspólnych zdjęć.

Czytanie baśni zostało zorganizowane w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” we współpracy ze Szkołą Podstawową w Wyszynie i Panią bibliotekarką, Jolantą Prusinowską.
Bardzo dziękujemy za zaproszenie Pani Dyrektor - Joannie Sosińskiej oraz Paniom: Alicji Burszewskiej, Renacie Bryl, Iwonie Rusin i Ewie Pusz