Konkurs „Jesień, zima, wiosna” rozstrzygnięty!

9 czerwca nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu Szkolnego „Jesień, zima, wiosna - czyli nagradzanie za czytanie” organizowanego przez bibliotekę szkolną w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”. Miejsce pierwsze zajęła Paulina Janiak z klasy trzeciej, miejsce II – Małgorzata Ćwiek z klasy drugiej, miejsce III również uczennica klasy drugiej – Patrycja Kaszuba, wyróżnienie – Agata Czajkowska. Celem konkursu było promowanie biblioteki i czytelnictwa wśród młodzieży gimnazjalnej oraz zachęcanie do sięgania po książki wartościowe i wymagające. Konkurs składał się z trzech części, jesiennej, zimowej i wiosennej. We wszystkie części konkursu zaangażowane było łącznie siedem uczennic. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym znajdą się również pasjonaci dobrej literatury.

Na zakończenie wypada złożyć serdeczne gratulacje naszym laureatkom.

FOTA