DZIEŃ PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH

W dniu 9 maja 2016 roku w Gimnazjum Społecznym w Wyszynie odbył się Dzień Projektów Edukacyjnych. Uczniowie klasy II podzieleni na 5 grup, pod kierunkiem nauczycieli-opiekunów, zaprezentowali efekty swojej pracy:

Grupa I (Czajkowska Agata, Golczyńska Wiktoria, Ćwiek Małgorzata, Kaszuba Patrycja, Sławski Adam) zaprezentowała projekt edukacyjny pt. „Little Red Riding Hood-Czerwony Kapturek w języku angielskim” pod kierunkiem pani Sylwii Darul.

Grupa II (Żmijewski Maciej, Kuśmirek Emil, Antas Szymon, Adamek Szymon)przedstawiła projekt pt. „Barwy epok” pod kierunkiem pani Renaty Jaśkiewicz

Grupa III (Bąk Sebastian, Ćwiek Kacper, Karpiński Kacper, Światowski Marcel, Walczak Dominik) zaprezentowała efekty pracy nad projektem pt. „Historia Wyszyny” pod kierunkiem pani Joanny Sosińskiej

Grupa IV (Siepka Michał, Stolarek Robert, Pięta Łukasz) przedstawiła projekt pt. „Polskie obiekty na liście Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO” pod kierunkiem pani Lili Darul

Projekt pt. „Wyszyna-moja miejscowość” został wykonany pod kierunkiem pana Dominika Rębasa w składzie: Moksik Dominika, Przybyła Nikola, Malesza Klaudia, Stolarek Karolina

Uczennice klasy III: Walczak Oliwia, Malesza Aleksandra, Janiak Paulina przedstawiły rezultaty swojej pracy pt. „Czerwiec z Johnem Greenem” w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa pod kierunkiem pani Renaty Jaśkiewicz.

Uwieńczeniem Dnia Projektów Edukacyjnych było wręczenie nagród przez panią dyrektor Agnieszkę Nowak za osiągnięcia w Szkolnym Konkursie Czytelniczym oraz III Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego.

GRATULUJEMY!!!

Opracowanie:mgr Sylwia Darul