ŻYJ SMACZNIE I ZDROWO

Program „Żyj smacznie i zdrowo” ma za zadanie przypomnienie młodzieży zasad prawidłowego i smacznego odżywiania, zachęcenie do podejmowania pierwszych prób gotowania oraz zachęcenie do wspólnego, rodzinnego spożywania posiłków. W ramach akcji podejmowana została również ważna społecznie tematyka marnowania żywności, niedożywienia, a także zmniejszania ilości odpadów, zużycia energii i wody.

W ramach udziału w programie organizowanym przez firmę "WINIARY" uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w zajęciach o zdrowym odżywianiu, dzięki znakomicie przygotowanym, eksperckim materiałom dydaktycznym w przystępny sposób zostały przekazane uczniom zasady zdrowego żywienia. Gimnazjaliści otrzymali książki z przepisami oraz samodzielnie komponowali zestawy posiłków.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY SMACZNEGO!!!

Opracowanie: mgr Dominik Rębas