EGZAMINY GIMNAZJALNE

W dniach od 19 do 21 kwietnia 2017 roku 22 uczniów III klasy Gimnazjum Społecznego w Wyszynie przystąpiło do egzaminu gimnazjalnego. Egzamin składał się z trzech części: humanistycznej, matematyczno – przyrodniczej oraz językowej.

19 kwietnia uczniowie przystąpili do części humanistycznej, która podzielona byłam na egzamin z historii i wiedzy o społeczeństwie oraz egzamin z języka polskiego. 20 kwietnia uczniowie zdawali część matematyczno – przyrodniczą, która składała się z egzaminu z przedmiotów przyrodniczych (biologia, chemia, fizyka, geografia) oraz egzaminu z matematyki. Ostatniego dnia uczniowie zmagali się z częścią językową. Wszyscy uczniowie podchodzili do egzaminu z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Uczniowie z niecierpliwością czekają na wyniki, które zostaną ogłoszone 16 czerwca 2017 roku.

TRZYMAMY KCIUKI

Opracowanie: Sylwia Darul