Konkurs „Jesień, zima, wiosna” rozstrzygnięty!

Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła

Wisława Szymborska

9 czerwca nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie II edycji Konkursu Szkolnego „Jesień, zima, wiosna - czyli nagradzanie za czytanie” organizowanego przez bibliotekę szkolną. Miejsce pierwsze zajęła Małgorzata Ćwiek z klasy trzeciej, miejsce drugie i trzecie również uczennice klasy trzeciej, kolejno Patrycja Kaszuba i Agata Czajkowska, wyróżnienie otrzymała Zuzanna Derdzińska z klasy pierwszej. Celem konkursu było promowanie biblioteki i czytelnictwa wśród młodzieży gimnazjalnej oraz zachęcanie do sięgania po książki wartościowe i wymagające. Konkurs składał się z trzech części, jesiennej, zimowej i wiosennej. We wszystkie części konkursu zaangażowanych było łącznie sześciu uczniów. Na zakończenie wypada złożyć serdeczne gratulacje naszym laureatkom.

GRATULUJEMY!!!

Opracowanie: Renata Jaśkiewicz