Bóg się rodzi…

Czas świąt Bożego Narodzenia to najpiękniejszy okres w roku kalendarzowym. W tych dniach ludzie są serdeczni, życzliwi, obdarowują się prezentami i wspólnie śpiewają kolędy.

Magia świąt Bożego Narodzenia zawitała również do naszej szkoły. Oprócz tradycyjnych jasełek, z inicjatywy samorządu uczniowskiego, 22 grudnia miało miejsce wspólne śpiewanie kolęd i piosenek bożonarodzeniowych w wykonaniu uczniów z poszczególnych klas. Mieliśmy także gości specjalnych.
Naszą szkołę odwiedził Gwiazdor w towarzystwie anioła. Dla wszystkich grzecznych gimnazjalistów, nauczycieli i pracowników szkoły przyniósł cukierki, a dla niegrzecznych rózgę – zgodnie z Wielkopolską tradycją. Nie zbrakło też dzielenia się opłatkiem i wspólnych życzeń. W tym dniu panowała miła i życzliwa atmosfera .

Niech magia świąt trwa cały rok!

Opracowanie: Renata Jaśkiewicz