Powitanie wiosny

Wiosna to najpiękniejsza pora roku, dlatego wyczekiwana z utęsknieniem i witana ze szczególną radością. Przybycie tej ulubionej pory roku uczciliśmy też w naszej szkole organizując zawody międzyklasowe.

Uczniowie rywalizowali w trzynastu konkurencjach, przede wszystkim sportowych, ale i nie tylko. Były między innymi biegi z jajkiem na łyżce, wyścigi „taczek”, skoki w workach, przeciąganie liny, makijaż z zawiązanymi oczyma, rzucanie lotkami do celu, czy konkurs na przebranie wiosenne.

Walka o pierwsze miejsce była bardzo zacięta, a uczniowie wykazali się zaangażowaniem i pomysłowością. Najwięcej punktów zdobyła klasa trzecia i zajęła pierwsze miejsce. Drugie miejsce wywalczyli pierwszoklasiści, trzecie przypadło klasie drugiej. Nagrodą dla zwycięskiej klasy był dzień bez pytania i bez kartkówki.

Zapraszamy do galerii!

Opracowanie: Renata Jaśkiewicz