Pierwszy dzwonek

Dzwonek obwieszczający wszystkim, że tegoroczne wakacje dobiegły końca w tym roku zabrzmiał wyjątkowo 4 września. Po dwumiesięcznej wakacyjnej przerwie do szkoły wrócili uczniowie, by przez najbliższe dziesięć miesięcy wytrwale zgłębiać tajniki wiedzy.

Uroczystość inaugurująca nowy rok szkolny odbyła się w naszym gimnazjum tradycyjnie w samo południe w sali gimnastycznej, gdzie zgromadzili się zaproszeni goście, nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie i rodzice.

Pani dyrektor Agnieszka Nowak w swoim przemówieniu zachęciła gimnazjalistów do wytężonej i sumiennej pracy w rozpoczynającym się nowym roku szkolnym. Życzyła uczniom wielu sukcesów, nauczycielom zaś cierpliwości i wytrwałości oraz satysfakcji z dobrze wykonanej pracy.

SU